Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2013 » Травень » 29 » Клірик Одесько-Балтської єпархії взяв участь у Четвертому зїзді військових священиків УПЦ Київського Патріархату.
14:11
Клірик Одесько-Балтської єпархії взяв участь у Четвертому зїзді військових священиків УПЦ Київського Патріархату.

У Свято-Покровському храмі на Солом'янці міста Києва з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під головуванням голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання прот. Димитрія Садов’яка відбувся Четвертий з'їзд військових священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату. 

На цьому з’їзді було обговорено актуальні питанням, що стосуються співпраці Синодального управління духовно-патріотичного виховання з силовими структурами та стан і перспективи провадження душпастирської опіки, духовно-патріотичного виховання військовослужбовців, працівників та членів їхніх сімей Збройних Сил, інших військових формувань (силових Міністерств і відомств) та правоохоронних органів України.

В роботі з'їзду взяли участь: заступник Голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання — Гриб Ігор Олександрович, представники Міністерства оборони та Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ та Внутрішніх військ МВС України, Прикордонних військ та громадських організацій України.

Від Одеського військового округу в роботі зїзду взяв участь настоятель Свято-Успенської парафії с.Болгарка Роздільнянського району Одеської області протоієрей Володимир Кошарко.