Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2016 » Травень » 7 » Керуючий Одеською єпархією був присутній на богослужінні у кафедральному костьолі Одеси.
20:24
Керуючий Одеською єпархією був присутній на богослужінні у кафедральному костьолі Одеси.

На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) були присутні на урочистому богослужінні в кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Богородиці м.Одеси, з нагоди 25-ої річниці початку відродження головного католицького храму Одеси. 

Богослужіння очолив Заступник Голови Конференції  Римо-католицьких Єпископів в Україні, Києво-Житомирський архієпископ-ординарій Петро Мальчук у співслужінні єпископів РКЦ з Молдови, України, Білорусії та понад 50 священиків. 

На богогослужінні також були присутні Генеральний консул республіки Польща в Одесі Даріуш Шевчик та Предстоятель Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні єпископ Серге Машевські.  

Костьол (кафедральний собор) Успіння Пресвятої Богородиці, знаходиться на Катерининській вулиці м.Одеси. Ця гарна  будівля є пам'яткою архітектури і одним з найстаріших культових споруд міста. 

У 1991 році  храм було повернуто дієцезії.  Отець-прелат Тадеуш Хоппе отримав ключі і почалося відновлення первісного вигляду костьолу. 

З часом  було повернуто священні реліквії, які вдалося зберегти.

Копітка робота по відновленню вигляду цього пам'ятника християнської культури Одеси ведеться і зараз.