Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2016 » Серпень » 28 » Капеланське служіння протоієрея Олександра Філіппова.
09:14
Капеланське служіння протоієрея Олександра Філіппова.

23 липня та 30 липня, настоятель Свято-Покровського храму м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов  в Одеській військовій частині 3012 Національної гвардії України благословив військовослужбовців, які приймали присягу на вірність України.

Протоієрей Олександр звернувся до молодих воїнів та їхніх близьких зі словами настанови про необхідність духовного вдосконалення.  

Протоієрей Олександр Філіппов також благословив кожного військовослужбовця іконкою та окропив святою водою.

4 серпня, протоієрей Олександр Філіппов та диякон Сергій Харітонов прибули у м.Новогродовку Донецької області, де передали у Першу штурмову роту Добровольчого українського корпусу "Правий сектор" більше трьох тон продуктів харчування. 

Протоієрей Олександр та диякон Сергій відправили для бійців молебень та окропили всіх присутніх святою водою. 

 8 серпня,  у День військ зв'язку України, протоієрей Олександр Філіппов відвідав полк зв'язку ВМС м.Одеси, де вручив учасникам АТО Патріарші нагороди. 

Протоієрей Олександр звернувся до воїнів з пастирським словом та побажав пронести через все життя вірність Богу та вірність українському народу.

9 серпня, протоієрей Олександр Філіппов у м.Одесі благословив початок чемпіонату Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства. 

Спортсмени-гвардійці з усієї України змагалися лише в семи видах спорту: біг на 100 метрів і 3000 кілометри, плавання, стрільба з автомата Калашникова, підтягування на перекладині, подолання смуги перешкод, метання гранати. 

12 серпня, протоієрей Олександр Філіппов та диякон Сергій Харітонов доставили 3 тони продуктів харчування та військове спорядження у треніровочний центр Добровольчого українського корпусу "Правий сектор", який знаходиться у с.Чонгар Генічеського району Херсонської області. 

Продукти харчування та військове спорядження було зібрано завдяки щирим пожертвам патрыотив Савраньского району та парафіян Свято-Покровського храму м.Одеси. 

22 серпня, протоієрей Олександр Філіппов відвідав 28-му гвардійську окрему механізовану бригаду ЗСУ, де взяв участь у урочистому заході з нагоди Дня Державного Прапору України та 25-ої річниці Незалежності України. 

Протоієрей Олександр звершив молебень за мир в Україні, після чого звернувся до військослужбовців з пастирським словом. 

23 серпня, у військовій частині 3012 Національної гвардії України м.Одеси протоієрей Олександр Філіппов вручив церковні медалі "За жертовність і любов до України" учасникам антитерористичної операції. 

Після нагородження протоієрей Олександр Філіппов подякував бійцям за їхнє служіння та побажав їм міцного здоров’я, витримки, терпіння та Божої опіки й допомоги, а також – перемоги над агресором, миру в Україні та щасливого довголітнього життя.