Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 20.03.2018
Головна » 2018 » Січень » 15 » Капелан прикордонників благословив військових.
10:43
Капелан прикордонників благословив військових.

Вперше у новому 2018 році, до лав Білгород – Дністровського прикордонного загону приєдналися нові правоохоронці.

Двоє чоловіків та двоє дівчат прийняли присягу на вірність Україні. Подальшу свою службу вони розпочнуть на на українсько-молдовському кордоні.

Військовий капелан прикордонників протоієрей Іоан Гуменюк благословив військових на майбутню службу на благо України та побажав новачкам успіху, сили, стійкості та витримки в оволодінні нелегкою прикордонною наукою.

У військовій частині Південного ОТО Національної гвардії України пройшли заходи, присвячені початку 2018 навчального року. Традиційно заходи розпочались з урочистого підняття Державного прапора України, привітання особового складу з початком нового навчального року командуванням, ветеранами. Військовий капелан ієрей Вячеслав Юрченко благословив військовослужбовців та побажав успіхів у навчанні. Після духовних настанов гвардійці розпочали комплексні заняття з дотримання заходів безпеки під час виконання різноманітних завдань військової служби з реальним показом можливих практичних ситуацій та шляхів їх попередження. Заняття були організовані на навчальних місцях, де гвардійцям продемонстрували порядок дотримання заходів безпеки у повсякденній діяльності, при користуванні зброєю і боєприпасами, технікою, електроприладами, під час виконання СБЗ, на заняттях з фізичної підготовки, порядок надання першої медичної допомоги, ознайомили прийомам першої психологічної допомоги.