Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Жовтень » 14 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у заходах з нагоди Дня захисника України.
09:10
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у заходах з нагоди Дня захисника України.

14 жовтня, з благословення єпископа Марка, настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у урочистих заходах присвячених Дню захисника України.

Розпочалися урочистості з покладання вінків і квітів до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку ім. Т.Г. Шевченко. Квіти до підніжжя постаменту поклали керівники області, міста, представники різних родів військ Збройних Сил України, представники різних конфесій Одеси, ветерани та мешканці міста. 

Також в цей день, біля пам'ятника Т. Г. Шевченку ієрей Вячеслав Юрченко разом з представниками різних релігійних конфесій молилився за захисників Вітчизни і за мир в Україні.

У завершенні урочистостей 92 юнаків-ліцеїстів Військово-морського ліцею дали клятву бути готовими віддати всі свої сили та вміння в ім'я самостійної і суверенної України.

Ієрей Вячеслав Юрченко відправив для ліцеїстів молебень, благословив на успішне навчання та звернувся до них з напутнім словом.