Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Липень » 20 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у стратигічному тренінгу.
08:18
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у стратигічному тренінгу.

На території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря у Києві відбувся тренінг зі стратегічного планування розвитку організації Elios-Милість та Синодального відділу соціального служіння і благодійності УПЦ Київського Патріархату. 

З благословення єпископа Одеського і Балтського Марка у тренінгу взяв участь настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей Вячеслав Юрченко. 

Три дні учасники з різних регіонів України планували майбутню діяльність та всі її аспекти, щоб робота була максимально ефективною.    

Це стало можливим завдяки підтримці ІСАР «Єднання». За час тренінгу з різними наставниками представники організацій розробили місії та стратегічні напрями розвитку мережі, завдяки якій в перспективі кожен зможе отримати підтримку у будь-якій точці країни.

В майбутньому Відділи соціального служіння мають діяти при кожній єпархії, аби створити мережу підтримки для всіх, хто її потребує.

Представники різних регіонів, що займаються соціальним служіння, погодились, що священику часто варто виходити за рамки парафії. Коли він матиме змогу допомогти вірянам по-іншому та знатиме потреби, це виведе саме служіння на новий рівень.