Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Листопад » 18 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у семінарі за участю представників Всеукраїнської ради церков.
08:33
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у семінарі за участю представників Всеукраїнської ради церков.

У готелі «Альфавіто» м.Києва  відбувся семінар за участю представників Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій, які завершили розробку Стратегії протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в умовах гуманітарної кризи.

Від Української Церкви Київського Патріархату взяли участь Голова Відділу соціального служіння та благодійності «Eleos-Ukraine» архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій  та заступник голови й виконавчий секретар Комісії з питань соціального служіння ВРЦіРО протоієрей Сергій Дмитрієв.

З благословення єпископа Марка у семінарі також взяв участь представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи, настоятель парафії святої рівноапостольної Марії Магдалини с.Августівка Біляївського району Одеської області ієрей Вячеслав Юрченко.

Упродовж семінару було розглянуто два завдання: огляд поточної ситуації з ВІЛ/СНІДу в Україні та виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ/СНІДу на 2014-2018 рр. в умовах гуманітарної кризи та обговорення й прийняття проекту Стратегії церков і релігійних організацій щодо протидії епідемії на 2016-2018 рр.

Організаторами заходу виступили ВРЦіРО, Міністерство охорони здоров’я України, Об’єднана програма ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС), „Eleos-Ukraine”.