Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Грудень » 14 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у проекті з реабілітації військовослужбовців.
11:18
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у проекті з реабілітації військовослужбовців.

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Синодальне управління соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine за фінансової підтримки Фундації Ліон в США, української діаспори в рамках проекту «Дорога додому» відправили на реабілітацію воїнів, які повернулися із зони бойових дій, що на Сході України. 

З благословення єпископа Марка у проекті з реабілітації військовослужбовців взяв участь представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи ієрей Вячеслав Юрченко. 

Головна мета цього проекту – відновлення психологічного та фізичного здоров’я військовослужбовців, їхня реадаптація до мирного життя.

Перша група бійців відправилася на курс з території Михайлівського Золотоверхого монастиря у санаторій Вiтa Парк Аквадар м. Маньківки, що на Черкащині.

Упродовж 10 днів військовослужбовці проходитимуть відповідне лікування та зможуть відпочити, а також заплановане проведення двох майстеркласів з психологічної допомоги, щоб військовослужбовці не лише самі реабілітувалися, а й змогли допомогти своїм співслужбовцям. Разом з ними у санаторій відправилися також  студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» — майбутні фахівці з соціальної роботи.

«Коли людина зустрічається зі смертю, вона підходить до межі свого життя. І вона починає задумуватись, а що буде далі? Це дуже важливий поштовх до бажання зустрічі з Творцем. Ми будемо робити пастирський супровід військовослужбовцям упродовж всієї реабілітації. Спробую допомогти бійцям зробити певні висновки, повернутись до мирного життя через бесіди, Таїнства та благодать Господню», - розказує учасник поїздки ієрей Вячеслав Юрченко.

 За матеріалами: http://elios.org.ua/