Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Квітень » 4 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у П'ятій Міжнародній Конференції по ВІЛ / СНІДу.
20:43
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у П'ятій Міжнародній Конференції по ВІЛ / СНІДу.

З 23 по 25 березня 2016 року в Москві пройшла П'ята Міжнародна Конференція з ВІЛ / СНІДу в Східній Європі та Центральній Азії (EECAAC 2016), яка стала найбільшим форумом в регіоні по темі профілактики і лікування ВІЛ. Конференцію відвідали 2500 делегатів з 79 країн світу. Серед них - провідні світові вчені, політичні діячі, громадські лідери, представники міжнародних організацій та спільноти людей, які живуть з ВІЛ. Девіз П'ятої Конференції - «Глобальне партнерство в боротьбі з ВІЛ / СНІДом: ЦІННЕ КОЖНЕ ЖИТТЯ».

Від Української Православної Церкви Київського Патріархату у Конференції взяв участь представник Одесько-Балтської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи священик Вячеслав Юрченко. 

Робота на Конференції велася за трьома напрямками: «Сприяння міжнародного розвитку», «Наука і медицина», «Громадянське суспільство». 

За результатами Конференції співголовами Організаційного та Програмних комітетів було прийнято підсумкову заяву, в якому учасники форуму звернулися до урядів країн ВЕЦА, міжнародним організаціям, бізнес-спільноти, громадянського суспільства і релігійних організацій із закликом із закликом докласти максимум зусиль, щоб покласти край епідемії СНІДу до 2030 року.