Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Січень » 27 » Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у черговому тренінгу.
14:23
Ієрей Вячеслав Юрченко взяв участь у черговому тренінгу.

На території мальовничого куточка Київщини Етнографічний комплекс "Українське село" відбувся черговий тренінг під назвою "Соціальні послуги для Людей, що живуть з ВІЛ та боротьба зі стигмою і дискримінацією, а також підвищення кількості та якості послуг людям хворим на ВІЛ, туберкульоз, онкологію та іншими хронічними захворюваннями".

У тренінгу  взяли участь: Голова Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Eleos-Ukraine" архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій  та його заступник священик Сергій Дмитрієв, єпископ Луганський та Старобільський Афанасій , представник Одеської єпархії зі співпраці з благодійними організаціями та з соціальної роботи ієрей Вячеслав Юрченко, а також  представники інших конфесій.

Архієпископ Сергій наголосив на важливості подібних заходів для священнослужителів, оскільки в подальшому навики, здобуті на тренінгу, принесуть надзвичайно велику користь.

Під час тренінгу говорили про соціальні брокерські послуги, представництво інтересів, сучасні напрямки соціальної роботи.

Серед тренерів зібралися лише найкваліфікованіші із цього питання. Це і Костянтин Каланча, радник ЮНЕЙДС з питань прав людини, гендера та мобілізації спільнот, Ірина Агеєва, директор Департаменту комунікації, політики та адвокації ВБО Всеукраїнська мережа ЛЖВ, Правдива Ольга, Панделі Катерина, Олена Дзвонківська, Брижоватий Тарас, Оксана Волгіна.

Тренінг відбувся у рамках прийнятої стратегії Церков і релігійних організацій України у досягненні загального доступу до профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки на 2016-2018 рр. на виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 рр. в умовах гуманітарної кризи в Україні за підтримки фонду "UNAIDS".