Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2015 » Грудень » 5 » Ієрей Віталій Лещенко відбув у п'яту ротацію військових священиків.
01:04
Ієрей Віталій Лещенко відбув у п'яту ротацію військових священиків.

Після плідного навчального графіку п’ята черга військових священиків УПЦ Київського Патріархату відбула в зону проведення АТО.

Від Одесько-Балтської єпархії у п'яту ротацію військових священиків відбув настоятель Архангело-Михайлівського храму с.Ульянівка Миколаївського району Одеської області ієрей Віталій Лещенко. 

Всі кроки підготовки відбувались в тісній співпраці з Генеральним Штабом України, Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Прикордонною службою України.

Як результат, військові священики розподілені по потребам військовослужбовців на 4 групи, у відповідності до кількості секторів зони проведення АТО.

Перед відправленням всі військові священики отримали відповідні документи від Синодального Управління військового духовенства та Генштабу для в’їзду в зону проведення бойових дій. Військові командири відповідних частин з ранку 5 грудня виходитимуть на зв'язок з військовими священиками та погоджують умови їх прибуття. 

З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, кожному військовому священику було закуплено камуфляж, зимовий бушлат, плащ-накидку, берці, шеврони і тактичний ремінь.

Зранку перед відправленням військових священиків у трапезному храмі Іоана Богослва відслужили молебень на закликання Святого Духа із молитвою за Україну. На пероні священики по традиції заспівали заспівали Гімн України.