Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2016 » Грудень » 10 » Ієрей Сергій Поліщук благословив посвяту в козаки учасників АТО.
21:22
Ієрей Сергій Поліщук благословив посвяту в козаки учасників АТО.

На прохання головного отамана Чорноморського козацького округу Чорноморського козацького війська Петька Анатолія Івановича, настоятель парафії святого апостола Іакова брата Господнього с.Коханівка Ананьївського району Одеської області ієрей Сергій Поліщук благословив посвяту в козаки учасників АТО. 

Захід відбувався біля пам'ятника Тарасу Шевченко в парку імені Т.Г.Шевченко м.Одеси. Вступники до лав козацтва вишикувалися, принесли клятву козака (присягу козацтву). Головний отаман, вимовляючи слова посвяти, торкався шашкою плеча та лоба майбутнього козака, а ті, в свою чергу, цілували шашку, після чого піднималися з колін і підходили за благословенням до ієрея Сергія.

Після посвяти ієрей Сергій Поліщук побажав козакам шанувати закони Божі, бути справжніми захисниками нашої земної вітчизни та  прикладом для підростаючого покоління.

У той же день, на запрошення головного отамана Ананьївської козацької паланки Плотнянського Олександра Сергійовича, ієрей Сергій Поліщук взяв участь у нагородженні Почесними козацькими відзнаками учасників АТО та волонтерів. Захід відбувся у Ананьївському районному військовому  комісаріаті. 

Після вручення нагород  ієрей Сергій сердечно привітав волонтерів та висловив слова подяки  за їх  безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.