Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2017 » Березень » 18 » Ієрей Димитрій Краснобаєв взяв участь в семінарі.
13:20
Ієрей Димитрій Краснобаєв взяв участь в семінарі.

З 13 по 19 березня ELEOS-UKRAINE у партнерстві з Комісією з питань соціального служіння при Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій та за підтримки UNAIDS провели навчальний семінар на тему: "Підвищення обізнаності та спроможності релігійних організацій в регіонах, задля забезпечення їх активної участі в регіональних (Дніпро, Харків, Київ, Донецьк, Одеса) програма протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні".

У роботі семінару вляли участь представники різних християнських конфесій України об’єднані однією метою – попередити епідеміологічний сплеск ВІЛ-інфекції в Україні. 

Від Одесько-Балтської єпархії в работі семінару взяв участь настоятель парафії святого преподобного Сергія Послушного Печерського м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв. 

Протягом семи днів семінару учасники мали можливість отримати базову інформацію про ВІЛ-інфекцію та сучасні глобальні та національні стратегії і напрямки роботи у сфері ВІЛ/СНІД. Під час семінару були розглянуті  загальні проблеми людей, котрі живуть з вірусом імунодефіциту. Учасники змогли ознайомитися з головними засадами й принципами громадських організацій, які допомагають інфікованим знайти шлях до вирішення своїх проблем. Особливу увагу було приділено ролі представників релігійних громад у вирішенні суспільних проблем у сфері ВІЛ/СНІД. Учасники семінару познайомилися з досвідом співпраці громадських організацій і державних медичних закладів. Було вивчено досвід медичного капеланства та міжконфесійної співпраці у даній сфері.

Задля кращого засвоєння наданого матеріалу учасники семінару відвідали відділення ВІЛ-інфекції Інституту епідеміології і інфекційних хвороб ім. Л.В.Громашевського, Київський міський центр профілактики і боротьби зі СНІДом, де отримали практичні навики роботи з пацієнтами та оглянули міжконфесійний центр духовно-психологічної підтримки людей з ВІЛ/СНІД та іншими захворюваннями: «Будинок Марфи і Марії».


За матеріалами http://www.eleos.com.ua/