Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2015 » Грудень » 28 » Ієрей Димитрій Краснобаєв взяв участь у міжнародної конференції.
12:12
Ієрей Димитрій Краснобаєв взяв участь у міжнародної конференції.

У м. Києві відбулася всеукраїнська міжконфесійна конференція «Формування узгодженої позиції Церков та релігійних організацій України щодо процесів гуманізації та формування збалансованої політики України щодо наркотиків». Організаторами конференції виступили Всеукраїнський благодійний фонд «Соборність» спільно з Громадською радою при Міністерстві охорони здоров’я України з питань співпраці з Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій.

З благословення єпископа Марка у конференції взяв участь представник Одеської єпархії з духовного виховання в місцях позбавлення волі ієрей Димитрій Краснобаєв.

У роботі конференції також взяли участь представники різних релігійних конфесій, науковці, співробітники лікарняних установ, громадських та благодіних органзацій.

Основними питаннями для обговорення стали стан реалізації Національної стратегії щодо наркотиків до 2020 року; реальний стан справ щодо практики використання контрольованих лікарських засобів в медичних цілях; нормативна база щодо визначення міри кримінального покарання за збереження наркотичних засобі і психотропних речовин без мети збуту; практичний досвід служіння наркозалежним в місцях позбавлення волі.