Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Серпень » 26 » Форум української молоді діаспори "Одеса 2015".
07:20
Форум української молоді діаспори "Одеса 2015".

В Одесі в рамках форуму української молоді діаспори "Одеса 2015" відбулося п'яте щорічне зібрання Світового Конґресу Українців Молодіжних Організацій, який об'єднує молодіжні організації української діаспори.

Єпископ Одеський і Балтський Марк, секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та обласний благочинний Одесько-Балтської єпархії митрофорний протоієрей Віталій Сеник відвідали офіційне відкриття форуму, яке відбулося 26 серпня в Одеському національному академічному театрі опери та балету.

В форумі взяли участь Президент СКУМО Мирослав Гочак, заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Юлія Марушевська, представник глави СКУМО в Україні Олексій Захарченко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

Українці з різних куточків світу з'їхалися до Одеси. На форумі української молоді зібралися учасники з 30 країн. Головна  мета  форуму - налагодити контакт з мoлoдежнимі oрганізаціямі. Вихідці з діаспори збираються просувати інтереси України у світі і допомагати з іноземними інвестиціями.

Форум української молоді діаспори - це найбільша подія, яке щорічно відбувається в житті молоді діаспори, і одне з наймасштабніших молодіжних подій в Україні. В Україні форум проходить вже вп'яте, проте, на Півдні України, в Одесі - вперше!