Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Грудень » 24 » Єпископ Марк звершив панахиду біля меморіалу Герою України В'ячеславу Чорноволу.
12:52
Єпископ Марк звершив панахиду біля меморіалу Герою України В'ячеславу Чорноволу.
Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) та обласного благочинного протоієрея Віталія Сеника відвідав з архіпастирським візитом м.Комінтернівське. Біля входу в храм-пам'ятник Всіх Святих Землі Української м.Комінтернівське правлячого архієрея зустрів настоятель протоієрей Петро Дідич та члени парафіяльної ради храму. 

 Його Преосвященство у співслужінні духовенства звершив панахиду по  українському політику, публіцисту, літературному критику, діячу руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу, політичному в'язеню СРСР, провіднику  українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х — 90-х років, Герою України, лауреату Міжнародної журналістської премії ім. Ніколаса Томаліна - В'ячеславу Максимовичу Чорноволу (24 грудня 1937  — †25 березня 1999).

Після панахиди керуючий єпархією відвідав розташований біля храму меморіал жертвам Голодомору в Україні, ознайомився з церковним життям громади Київського Патріархату в м.Комінтернівське та у супроводі секретаря єпархії та обласного благочинного відбув до Одеси.