Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Травень » 1 » Єпископ Марк звершив літургію Ранішосвячених Дарів в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси.
22:55
Єпископ Марк звершив літургію Ранішосвячених Дарів в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси.

У  Велику середу, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив літургію Ранішосвячених Дарів в Свято-Троїцькому храмі м.Одеси. Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Василь Вирозуб, ігумен Микита (Сировегін), ігумен Феодосій (Глинський), протоієрей Олександр Філіппов, протоієрей  Василь Шмоняк, ієрей Димитрій Краснобаєв, ієрей Геннадій Новіков та ієрей Роман Дорош. 

На малому вході, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, до дня свята Світлого Христового Воскресіння, єпископ Марк підніс референта Одесько-Балтського єпархіального управління ігумена Микиту (Сировегіна) до сану архімандрита та нагородив митрою настоятеля храму протоієрея Василя Вирозуба. Клірик м.Одеси ієрей Димитрій Краснобаєв був нагороджений набедриником. 

 

Після богослужіння архіпастир виголосив проповідь та привітав архімандрита Микиту (Сировегіна) та митрофорного протоієрея Василя Вирозуба з патріаршими нагородами. Присутні на літургії головний отаман Чорноморського округу "Козацтво Запорізьке" Микола Филимонович Свинцицький, головний отаман "Звичаєвого козацтва" Павло Тихонович Миронець та головний отаман "Одеської Січі" Іван Григорович Коваль, також привітали священнослужителів з патріаршими богослужбовими нагородами.