Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Квітень » 8 » Єпископ Марк звершив чернечий постриг.
12:58
Єпископ Марк звершив чернечий постриг.

У  Велику середу Страсної седмиці, єпископ Одеський і Балтський Марк  молився за вечірнім богослужінням у вівтарі храму святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси.

Після вечірньої, єпископ Марк звершив чин постригу у малу схиму (мантію) над послушницею Ганною Наумовою, яка отримала ім'я Юрія, на честь святого великомученика Юрія Переможця.

Наприкінці чину, єпископ Марк вітаючи новопострижену монахиню, наголосив на важливості пам’ятати протягом свого життя про ті обітниці, які дала перед Богом і побажав Божої допомоги у несені цього нелегкого чернечого хреста. Потім усі присутні привітали монахиню Юрію з постригом.

Після постригу, з благословення Святійшого Патріарха Філарета, за активну діяльність у справі благодійної допомоги військовим із зони антитерористичної операції та тимчасовим переселенцям, єпископ Марк нагородив настоятеля храму святого преподобного Серафима Саровського м.Одеси архімандрита Пантелеймона (Бондаревського) та секретаря єпархіального управління архімандрита Микиту (Сировегіна) медалями "За жертовність і любов до України".