Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2015 » Липень » 16 » Єпископ Марк зустрівся з заступником голови Одеської обласної ради.
09:01
Єпископ Марк зустрівся з заступником голови Одеської обласної ради.

В адміністративній будівлі Одеської обласної ради, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) зустрілися з заступником голови Одеської обласної ради Петром Володимировичем Хлицовим. 

Під час зустрічі єпископ Марк розповів Петру Володимировичу про сучасне життя Одесько-Балтської єпархії та про нові задуми у соціальних проектах.

Роспорядженням голови Одеської обласної ради Михайла Володимировича Шмушковича, за особистий внесок у культурно-просвітницьке і духовне піднесення регіону, справу зміцнення міжнаціонального та міжконфесіонального миру на Одещині, заступник голови Одеської обласної ради Петро Володимирович Хлицов вручив єпископу Марку та архімандриту Микиті Почесні грамоти Одеської обласної ради.

Єпископ Марк сердечно подякував за нагороди та подарував Петру Володимировичу на згадку книгу "Закон Божий", видання УПЦ Київського Патріархату.

У цей же день, в Одесько-Балтському єпархіальному управління єпископ Марк зустрівся з заступником голови Одеської обласної державної адміністрації Юлією Марушевською. 

На початку  зустрічі єпископ Марк привітав Юлію Марушевську з призначенням на посаду заступника голови  Одеської обласної державної адміністрації, побажав Божої допомоги та наснаги у звершені своїх обов’язків.

Були також обговорені різні питання державно-церковних відносин та висловлена готовність до співпраці.

В зустрічі з заступником голови Одеської обласної державної адміністрації також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).