Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2014 » Травень » 30 » Єпископ Марк зустрівся з Предстоятелем Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України.
02:00
Єпископ Марк зустрівся з Предстоятелем Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України.
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні відбулася зустріч єпископа Марка з Предстоятелем Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України єпископом Сергієм Машевським та його вікарієм Андре Маттосом.
 
Під час дружньої розмови були обговорені питання сумісної соціальної роботи та проведення благодійних заходів. Єпископ Марк розповів єпископу Сергію про сучасне церковне життя Одесько-Балтської єпархії та подiлився новинами Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
На запрошення єпископа Марка почесні гості також відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси. Єпископ Марк розповів єпископу Сергію історію заснування та відродження одного з найстаріших храмів Одеси.
 
Наприкінці зустрічі єпископ Марк та єпископ Сергій обмінялися пам'ятними подарунками. В зустрічі з Предстоятелем Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви України також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).