Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2016 » Березень » 29 » Єпископ Марк зустрівся з представниками парафіяльної ради церковної громади м.Слов'янську.
12:32
Єпископ Марк зустрівся з представниками парафіяльної ради церковної громади м.Слов'янську.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк зустрівся з  головою парафіяльної ради парафії на честь святого святителя Макарія  Київського УПЦ Київського Патріархату м.Слов'янську Донецької єпархії Степаном Петровичем Загнибедою та членом парафіяльної ради Наталією Геннадіївною Чуйко на їх прохання. 

Гості з Донеччини розповіли  про теперішне церковне життя їхньої парафії та подарували керуючому єпархією на молитовну пам'ять гарні ікони, які були написані випускницею Харківської державної академії дизайну і мистецтв Наталією Плетньовою. 

На згадку про зустріч єпископ Марк також подарував для храму святого святителя Макарія Київського м.Слов'янську  ікони Спасителя та Божої Матері.

У той самий день єпископ Марк зустрівся доктором теологічних наук (ThD Hab.), кандидатом філологічних наук, президентом Інституту сучасних гуманітарних досліджень, головним редактором електронного науково-освітнього журналу "Studia Humanitatis" Андрієм Сергійовичем Мельковим. 

Єпископ Марк розповів гостю про сучасне життя Одесько-Балтської єпархії та історію заснування, закриття та відродження одного з найстаріших храмів Одеси - кафедрального собору Різдва Христового. 

За вагомий особистий внесок у справу сприяння міконфесійної єдності та міжнаціонального миру, єпископ Марк вручив Андрію Сергійовичу Благословенну грамоту та на згадку про зустріч подарував комплект інформаційних видань УПЦ Київського Патріархату.  

З благословення єпископа Марка, у зустрічах з представниками церковної громади парафії м.Слов'янську та доктором теологічних наук Андрієм Мельковим також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).