Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2015 » Лютий » 5 » Єпископ Марк зустрівся з представниками місії ОБСЄ.
16:30
Єпископ Марк зустрівся з представниками місії ОБСЄ.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк провів зустріч з представниками місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) на їх прохання.

В зустрічі з керуючим Одесько-Балтською єпархією взяли участь заступник керівника Департаменту з толерантности і недискримінації Бюро з Демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Азра Юнзович, консультант відділу з прав людини Бюро з Демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Олександра Зуб, спеціаліст Бюро з Демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ з питань свободи віросповідання, релігії та переконання Дилноза Старова.

В зустрічі також взяв участь секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін).

В ході майже годинної зустрічі були підняті важливі питання з приводу релігійно-суспільного життя Одеської єпархії УПЦ Київського Патріархату.

Єпископ Марк розповів про сьогоднішній стан Одеської єпархії, окреслив план майбутніх дій  єпархіального управління які включають в себе благодійну діяльність для вимушених переселенців та допомогу військовим із зони антитерористичної операції.

Також розглядалось питання  про суспільно-політичну ситуацію в країні та роль Української Православної Церкви Київського Патріархату в можливому вирішенні цієї кризової ситуації, а також питання відносин між  владою та Церквою.

Завершальними питаннями зустрічі стали: розвиток єпархії, історичний екскурс, проекти та структури, співпраця з громадськими організаціями та питання міжконфесійних відносин в Одесі.

Наприкінці зустрічі представники місії  подякували єпископу Марку  за об’єктивну інформацію та роботу, яку проводить Одеське єпархіальне управління та побажали успіхів у всіх звершеннях.

На згадку про зустріч єпископ Марк подарував високим гостям комплекти інформаційних видань УПЦ Київського Патріархату.