Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Листопад » 20 » Єпископ Марк зустрівся з пастором НЄЛЦУ Андреасом Гамбургом.
00:47
Єпископ Марк зустрівся з пастором НЄЛЦУ Андреасом Гамбургом.
В резеденції правлячого архієрея Одесько-Балтської єпархії єпископ Марк прийняв настоятеля кафедрального собору св.Павла м.Одеси Німецько-Євангеличної Лютеранської Церкви України пастора Андреаса Гамбурга. Пастор Андреас Гамбург розповів єпископу Марку що лютеранську громаду Одеси та Одесько-Балтську єпархію УПЦ Київського Патріархату  вже дуже давно пов'язуть дружні відносини, сумісна благодійна та соціальна робота. 

Пастор Андреас Гамбург також вніс пропозицію  відродити Духовну Раду, в яку колись входили керуючий Одесько-Балтською єпархією УПЦ Київського Патріархату, єпископ-ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ, єпископ Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ та єпископ Німецько-Євнгеличної Лютеранської Церкви України. 

  На запрошення єпископа Марка пастор Андреас Гамбург відвідав кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси та недільну школу собору. Ключар собору протоієрей Віталій Сеник  розповів високому гостю що у 2014 році виконується 210 років з дня заснування собору. Протоієрей Віталій Сеник також розповів про сучасне життя громади собору та про великі реставраційні роботи які були проведені в найстарішому храмі Одеси. 

На пам'ять про зустріч єпископ Марк подарував пастору Андреасу Гамбургу комплект видань УПЦ Київського Патріархату.

З благословення керуючого єпархією, в зустрічі з пастором А.Гамбургом також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).