Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2013 » Серпень » 16 » Єпископ Марк зустрівся з мером м.Іллічівська.
13:31
Єпископ Марк зустрівся з мером м.Іллічівська.

В Іллічівський міській раді відбулася зустріч керуючого Одесько-Балтською єпархією УПЦ Київського Патріархату єпископа Марка з мером м. Іллічівська Валерієм Яковичем Хмельнюком. 

Валерій Якович розповів про заснування та створення міста Іллічівська , його здобутки, красу та чистоту, економіку та перспективи на майбутнє зростання. Владика Марк та Валерій Якович обмінялися баченнями та сприйняття духовності та розвитку православ'я на теренах міста та за його межами. Мер міста поділився своїм великим досвідом в управлінській та політичній діяльності, відкрив свою точку зору розвитку України як незалежної держави. 

Його Преосвященство висловив свою щиру подяку за підтримку і проведення та безпосередню участь у щорічному фестивалі "Серпневий заспів-2013" ім. Ю. Штельмаха на теренах м. Іллічівська, який несе характер відродження та зміцнення української пісні, звичаїв та культури. На згадку про знайомство та першу зустріч владика Марк подарував Валерію Яковичу книгу "Закон Божий" та побажав успіхів на благо процвітання міста. 

В зустрічі з мером м.Іллічівська також взяв участь настоятель парафії свт.Миколая Чудотворця м.Іллічівська, в.о. секретаря Одесько-Балтського єпархіального управління протоієрей Михайло Щерба.