Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2013 » Вересень » 30 » Єпископ Марк зустрівся з крайовим військовим отаманом.
19:09
Єпископ Марк зустрівся з крайовим військовим отаманом.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв крайового військового отамана Чорноморського козацького з'єднання, генерал-осавула УК Пукліча Володимира Вікторовича та голову підкомітету по взаємодії з органами ДАЇ та обороної роботи Комітету громадської ради взаємодії з правоохоронними органами, обороної роботи та протидії корупції Лібу Ігоря Євгеновича.

Генерал-осавул В.В.Пукліч повідомив єпископу Марку, що козаки Чорноморського козацького з'єднання брали участь у відродженні багатьох храмів та надалі мають бажання співпрацювати на благо  Одесько-Балтської єпархії. Керуючий єпархією та крайовий отаман також обговорили питання  активізації зусиль у справі патріотичного виховання та духовної освіти молоді.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за багаторічну активну благодійну діяльність та з нагоди 1025-ліття хрещення Русі-України, єпископ Марк вручив Пуклічу Володимиру Вікторовичу Благословенну грамоту.

З благословення керуючого єпархією, в зустрічі з В.В.Пуклічем також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).