Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Березень » 21 » Єпископ Марк зустрівся з керівництвом Служби антикорупційної безпеки України.
01:01
Єпископ Марк зустрівся з керівництвом Служби антикорупційної безпеки України.
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв начальника Першого управління "К" Служби антикорупційної безпеки України полковника Кушніренка Вячеслава Віталійовича та начальника внутрішньої служби Першого управління "К" Служби антикорупційної безпеки України полковника Дерикота Валерія Петровича.

Рішенням Центрального апарату Служби антикорупційної безпеки України, за активну підтримку співробітників САБ України, плідну співпрацю з громадськими організаціями та силовими структурами, єпископу Марку була вручена почесна відзнака "За бездоганну службу Україні" 1-го ступеня. 

Його Преосвященство подякував полковнику  Вячеславу Кушніренко та полковнику Валерію Дерикоту за високу нагороду та побажав Божої допомоги у праці та нових досягнень у професійної діяльності. 

З благословення правлячого архієрея, в зустрічі з керівництвом Служби антикорупційної безпеки України також взяли участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) та благочинний Фрунзівського району Одеської області ієрей Олег Куроп'ятник.