Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Січень » 30 » Єпископ Марк зустрівся з головою Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
01:29
Єпископ Марк зустрівся з головою Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв голову Одеської обласної організіції Всеукраїнського об'єднання ветеранів, крайового отамана Одеського крайового козацького товариства Соборного козацтва України  "Січ", генерал-осавула УК Віктора Захаровича Мастеренко.

Під час дружньої бесіди Віктор Захарович розповів Його Преосвященству про теперішню діяльність Одеської обласної організації Всеукраїнського об'єднання ветеранів та про велики досягнення крайового козацького товариства Соборного козацтва України  "Січ" у сфері соціальної роботи та благодійної діяльності. 

Віктор Захарович також подякував архіпастирю за багаторічну духовну підтримку, яку надають священнослужителі Одесько-Балтської єпархії ветеранським та козацьким організаціям Одещини. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета епископ Марк нагородив  Віктора Захаровича Мастеренка Благословенною грамотою.  На згадку про зустріч  Віктор Захарович подарував єпископу Марку  історичні портрети гетьманів та полководців України.

З благословення керуючого єпархією, в зустрічі з В. З. Мастеренко також взяв участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).