Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2013 » Вересень » 18 » Єпископ Марк зустрівся з головою асоціації генералів-ветеранів м.Одеси.
20:03
Єпископ Марк зустрівся з головою асоціації генералів-ветеранів м.Одеси.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв голову Одеської міської ради ветеранів, голову асоціації генералів-ветеранів м.Одеси генерал-лейтенанта Добровольського В'ячеслава Авксентійовича. 

Під час зустрічі були обговорені питання духовно-пастирської опіки ветеранів та питання духовно-морального виховання молоді. З благословення Святійшого Патріарха Філарета, відзначаючи внесок у благодійну діяльность, єпископ Марк вручив генерал-лейтенанту Добровольському В.А. Благословенну грамоту. 

По закінченні зустрічі владика Марк розповів високому гостю про найстарійший храм міста - кафедральний собор Різдва Христового та показав недільну школу кафедрального собору, яка була побудована стараннями місцевої громади. 

З благословення єпископа Марка, в зустрічі з генерал-лейтенантом В.А.Добровольським також взяли участь секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії по співпраці з громадськими організаціями, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник.