Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2013 » Листопад » 5 » Єпископ Марк зустрівся з єпископом-ординарієм Броніславом Бернацьким.
00:56
Єпископ Марк зустрівся з єпископом-ординарієм Броніславом Бернацьким.
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк прийняв єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького. На зустрічі також був присутній настоятель кафедрального костьола Успіння Пресвятої Богородиці м.Одеси прелат Йозеф Павлюк.

Єпископ Броніслав Бернацький розповів, що на протязі багатьох років Одесько-Балтську єпархію Київського Патріархату та Одесько-Сімферопольську дієцезію пов'язують дружні відносини, які є справжнім прикладом толерантності та міжконфесійного миру в Одесі.
 

На запрошення єпископа Марка високі гості відвідали кафедральний собор Різдва Христового м.Одеси та недільну школу собору. Владика Марк розповів єпископу Броніславу історію найстарішого храму Одеси та про ремонтно-реставраційні роботи які були проведені в соборі за останній час. Єпископ Броніслав Бернацький вклонився часткам мощей святого апостола Марка та святої великомучениці Варвари, які зберегаються у вівтарі кафедральному соборі Різдва Христового. 

На пам'ять про зустріч єпископ Броніслав преподніс єпископу Марку  ікону Пресвятої Богородиці "Ченстоховська", а владика Марк подарував єпископу Броніславу ювілейне видання про церковний шлях Патріарха Філарета. 

З благословення єпископа Марка, в зустрічі з єпископом-ординарієм Броніславом Бернацьким взяли участь секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії з міжконфесійних відносин кандидат богослів'я протоієрей Сергій Вознесенський.