Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Вересень » 24 » Єпископ Марк зустрівся з депутатом Одеської міської ради Геннадієм Чекітою та депутатом Ізмаїльської міської ради Олександром Чернегою.
22:36
Єпископ Марк зустрівся з депутатом Одеської міської ради Геннадієм Чекітою та депутатом Ізмаїльської міської ради Олександром Чернегою.

В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні єпископ Марк зустрівся з депутатом Одеської міської ради Геннадієм Леонідовичем Чекітою та депутатом Ізмаїльської міської ради Олександром Григоровичем Чернегою. 

Під час зустрічі обговорювалися питання сумісної співпраці у сфері соціальної роботи та допомоги постраждалим в зоні АТО.  

За багаторічну активну благодійну діяльність єпископ Марк нагородив Геннадія Леонідовича Чекіту Архієрейською Благословенною грамотою. 

На запрошення єпископа Марка високі гості також відвідали один з найстаріших храмів Одеси - кафедральний собор Різдва Христового  та недільну школу собору.

На згадку про зустріч єпископ Марк подарував депутатам комплект інформаційних видань УПЦ Київського Патріархату. 

В зустрічі з Геннадієм Чекітою та Олександром Чернегою також взяли  участь секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) та представник єпархії зі співпраці  з політичними партіями, національно-патріотичними суспільствами  та громадськими організаціями  митрофорний протоієрей Віталій Сеник.