Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2014 » Квітень » 3 » Єпископ Марк з архіпастирським візитом відвідав Балтське та Савранське благочиння.
22:18
Єпископ Марк з архіпастирським візитом відвідав Балтське та Савранське благочиння.

Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна) з архіпастирським візитом прибув у Балтське благочиння для вручення церковних нагород священнослужителям, представникам місцевої влади та благодійникам.

Біля входу в Архангело-Михайлівський храм с.Перельоти Балтського району Одеської області архіпастиря зустрічали настоятель храму ігумен Яків (Стащук), благочинний Балтського району ієрей Андрій Сирко, благочинний Савранського району ієрей Валерій Сосницький, настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Ракулове Балтського району ієрей Назар Шийка та представники Чорноморського козацького з'єднання.

В Архангело_Милайлівському храмі с.Перельоти єпископ Марк звершив молебень з молитвою за Украіну та  вручив Патріарші та архієрейські  церковні нагороди.

З нагоди 10-ти річчя служіння в священному сані, єпископ Марк нагородив благочинного Савранського району Одеської області ієрея Валерія Сосницького наперсним золотим хрестом. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, єпископ Марк нагородив церковного благодійника Бровка Михайла Володимировича орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого 3-го ступеня та члена спілки юристів України Чернова Олександра Васильовича орденом святого Миколая Чудотворця. 

За активну підтримку парафій Київського Патріархата в Савранському районі, єпископ Марк нагородив Благословенною Грамотою голову сільської ради с.Бакша та с.Йосипівка Савранського району Дубчака Дмитра Анатолійовича.

На запрошення благочинного Савранського району ієрея Валерія Сосницького, єпископ Марк відвідав парафію святого великомученика Димитрія Солунського с.Бакша Савранського району. Ієрей Валерій Сосницький доповів правлячому архієрею про стан справ на парафії та розповів про переспективу реконструкції церковного приміщення.

На запрошення голови сільської ради с.Бакша Савранського району Дмитра Дубчака, керуючий єпархією також відвідав місцевий Будинок культури, де зустрівся з представниками місцевих козацьких організації.

На завершенні візиту, єпископ Марк сердечно подякував всім присутнім за теплий прийом та у супроводi секретаря єпархії відбув до Одеси.