Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2014 » Жовтень » 29 » Єпископ Марк взв участь в зустрічі з заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.
16:14
Єпископ Марк взв участь в зустрічі з заступником голови Одеської обласної державної адміністрації.

В Одеській обласній державній адміністрацій, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь  в зустрічі з заступником голови Одеської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Калинчуком Сергієм Васильовичем та  представниками органів державної влади.

В зустрічі також взяли участь представники різних релігійних конфесій міста Одеси та Одеської області.

На зустрічі з представниками релігійних  конфесій були присутні заступник Одеського міського голови з гуманітарних питань Цвіринько Зінаїда Миколаївна, начальник відділу національностей та релігій управління туризму, національностей та релігій Одеської ОДА Петрова Олена Валентинівна, в.о. начальника управління у справах сім'ї та молоді Одеської ОДА Яцеленко Андрій Анатолійович, головний спеціаліст сектору юридичного забеспечення Департаменту соціального захисту Одеської ОДА Бойко Ігор Борисович,  начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції Одеської ОДА Ратько Валерій Михайлович, заступник начальника відділу митного контролю Південної митниці Міндоходів Куц Сергій Анатолійович, начальник Депертаменту внутрішньої політики Одеської міської ради Жильцов Олександр Сергійович, старший інспектор з масових заходів ГУМВС України в Одеській області Берестнєв Володимир Володимирович та головний редактор редакції "Публіцист" ООДТРК Малєнкова Надія Дмитрівна.  

Під час зустрічі обговорювалося питання забеспечення безпеки діяльності релігійних організацій та надання сприяння у проведенні благодійних новорічних та різдвяних заходів. 

Представниками влади також була запропонована допомога у виробленні ефективного механізму співпраці органів державної влади та релігійних організацій в напрямку соціального служіння та допомоги тимчасово переміщеним особам. 

Заключною темою зустрічі було участь представників релігійних організацій у телерадіопрограмах, присвячених духовно-моральному вихованню суспільства та міжконфесійної толерантності. 

Наприкінці зустрічі заступник голови Одеської обласної державної адміністрації  Сергій Калинчук  сердечно подякував представникам релігійних конфесій за велику благодійну допомогу військовим в зоні АТО та переселенцям з Донбасу.