Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Серпень » 21 » Єпископ Марк взяв участь в урочистому засіданні.
23:28
Єпископ Марк взяв участь в урочистому засіданні.

Єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь в урочистому засіданні  з нагоди 24-ої річниці Незалежності України, яке відбулося в Одеському національному академічному театрі опери та балету.  

У святковому зібранні взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, голова Одеської обласної ради Михаїл Шмушкович, Одеський міський голова Геннадій Труханов, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Сергій Гайдук.

Сцена Одеської Опери бачила далеко не одну урочисту церемонію ( зокрема з нагоди Дня Незалежності). Однак подібний захід – це не тільки звуки державного гімну, виступи перших осіб області та міста, але ще й можливість віддати шану нашим землякам, які зробили особливий внесок в захист та розвиток регіону. Хто ж вони – герої нашого часу? Військові, волонтери, медики, освітяни, артисти…

Вітаючи їх, губернатор Одещини Михеїл Саакашвілі особливо підкреслив, що: « В Україні сьогодні вирішується доля не лише самої України, а й Грузії, Білорусі, Росії, всієї Європи». І додав: «Незалежність України – це не просто дата з нашого минулого, а безперервний революційний процес».

Привітав кращих представників Одещини і голова обласної ради Михайло Шмушкович. Після слів вдячності на адресу захисників суверенітету України він закликав усіх більше цінувати таке поняття як Незалежність. 

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. 


Ввечірі того ж дня, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) був присутній на акції в пам’ять про тих, хто загинув, відстоюючи гідність та незалежність України протягом останнього року. Учасники акції із свічок та лампадок виклали державний герб та карту України біля памятника Дюку де Рішельє на Приморському бульварі м.Одеси. 

Акція відбулася в рамках щорічного Вишиванкового фестивалю.

"Люди, які залишили це життя, живі, поки в серцях сучасників живе пам'ять про них. Ми повинні не забувати про це. Ми не повинні залишатися байдужими", - підкреслили організатори заходу.

Акція завершилася хвилиною мовчання та спільним виконанням гімну України.