Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2014 » Листопад » 13 » Єпископ Марк взяв участь в урочистому прийомі з нагоди річниці Незалежності Польщі.
09:09
Єпископ Марк взяв участь в урочистому прийомі з нагоди річниці Незалежності Польщі.

На запрошення Генерального консула Республіки Польща в Одесі пана Даріуша Шевчика, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 96-ої річниці Незалежності Республіки Польща, який відбувся в Будинку прийомів Одеської обласної ради.

У заході також взяли участь секретар Одеської міської ради Олег Бриндак, заступник голови Одеської обласної ради Петро Хлицов, представник Міністерства закордоних справ України в Одесі Костянтин Ржепішевський, керівники вищих навчальних закладів, працівники сфери культури, представники дипломатичного корпусу та релігійних конфесій Одеси. 

На цьому заході єпископа Марка супроводжував секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін).   

День незалежності в Польщі був приурочений до дати закінчення Першої світової війни, після якої в країні почався процес змін і відновлення державності, очолюваний Юзефом Пілсудським, який повернулися з німецького полону. 

Після 125 років поділу Польщі між Пруссією, Росією і Австрією, відродилася країна. 11 листопада 1918 р. главою держави став маршал Польщі Юзеф Пілсудський, було сформовано перший демократичний уряд Польщі.

Під впливом різних історичних подій свято зникало з календаря, але зараз відзначається дуже широко. День незалежності офіційно відзначається з 1989 року, коли в Польщі відбулися перші демократичні вибори. У 2014 році Польща святкує 96-річчя незалежності.