Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2015 » Листопад » 13 » Єпископ Марк взяв участь в урочистому прийомі.
13:12
Єпископ Марк взяв участь в урочистому прийомі.

На запрошення Генерального консула Республіки Польща в Одесі пана Даріуша Шевчика, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна)  взяв участь в урочистому прийомі з нагоди 97-ої річниці Незалежності Республіки Польща.

У заході також взяли участь керівник Апарату Одеської обласної державної адміністрації  Вадим Грузин, секретар Одеської міської ради Олексій Потапський, заступник Одеського міського голови Вячеслав Шандрик, представник Міністерства закордоних справ України в Одесі Костянтин Ржепішевський, а також  працівники сфери культури, представники дипломатичного корпусу та релігійних конфесій Одеси. 

День незалежності в Польщі був приурочений до дати закінчення Першої світової війни, після якої в країні почався процес змін і відновлення державності, очолюваний Юзефом Пілсудським, який повернулися з німецького полону. 

Після 125 років поділу Польщі між Пруссією, Росією і Австрією, відродилася країна. 11 листопада 1918 р. главою держави став маршал Польщі Юзеф Пілсудський, було сформовано перший демократичний уряд Польщі.

Під впливом різних історичних подій свято зникало з календаря, але зараз відзначається дуже широко. День незалежності офіційно відзначається з 1989 року, коли в Польщі відбулися перші демократичні вибори. У 2015 році Польща святкує 97-річчя незалежності.