Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2013 » Грудень » 5 » Єпископ Марк взяв участь в урочистих зборах.
19:01
Єпископ Марк взяв участь в урочистих зборах.
На запршення голови Одеської обласної ради Миколи Андрійовича Тиндюка, єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь в  святкових зборах в Одеському академічному татрі музичної комедії ім.М.Водяного, присвячених Дню місцевого самоврядування. 

Голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Скорик під час урочистого привітання відзначив важливість обговорення на всіх рівнях проекту Концепції реформи місцевого самоврядування.

«Я чотири роки працював у цій системі і розумію значимість самоврядування у розвитку структури влади. Її джерелом був і залишається народ», - акцентував Микола Скорик.

Керівник регіону нагородив почесними грамотами, іменними годинниками та почесними відзнаками всіх представників місцевого самоврядування , які внесли вклад в розвиток Одеської області.

З вітальною промовою до присутніх також звернувся голова Одеської обласної ради Микола Тіндюк. Як зазначив Микола Андрійович: «Переважна більшість представників місцевого самоврядування прийшла  до його лав, вже маючи попередню освіту та досвід роботи. Серед них можна зустріти економістів, інженерів, агрономів, вчителів … та фактично представників усіх професій. Тобто це -  двічі (а то й тричі) фахові люди. Для того, щоб виправдати мандат довіри, отриманий від виборців, треба мати  певний рівень знань, готовність постійно вчитися новому і бути відкритим до людей».

Після урочистих зборів та святкового концерту, на запрошення голови Одеської обласної ради Миколи Тиндюка, єпископ Марк був присутній на урочистому прийомі з нагоди 13-ої річниці Дня місцевого самоврядування, який відбувся у Будинку представництв обласної ради.

На цих заходах керуючого єпархією супроводжував секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).