Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 24.03.2018
Головна » 2013 » Листопад » 28 » Єпископ Марк взяв участь в урочистих зборах.
16:08
Єпископ Марк взяв участь в урочистих зборах.
Єпископ Одеський і Балтський Марк взяв участь в урочистих зборах з нагоди 22-ої річниці від дня проведення Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року. На урочистих зборах які відбулися в Одеському національному академічному театрі опери та балету були присутні керівники міста та області, представники  релігійних конфесій та  громадських організацій.

Історія свідчить, що ставлення громадян України до Акту проголошення незалежності України стало епохальною подією, яка докорінно  змінила історичну долю українського народу. Нагадаємо, що право брати участь у референдумі і виборах Президента України тоді мали 37 млн. 885,6 тис. громадян, прізвища яких виборчі комісії внесли до списків для таємного голосування. До самого бюлетеню з референдуму були включені текст Акту проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою УРСР 24 серпня 1991 p., і питання: «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?».

Всього у голосуванні взяли участь 31 млн. 891,7 тис. громадян (84,2% від загальної кількості включених до списків). Із них 28 млн. 804,1 тис. громадян (або 90,3%.) ствердно відповіли на питання бюлетеня «Чи підтверджуєте ви Акт проголошення незалежності України?». Тобто позитивну відповідь дало населення всіх областей України, незалежно від національної приналежності.

Зі сцени одеської опери до присутніх звернулися голова Одеської обласної державної адміністрації Микола Скорик, голова Одеської обласної ради Микола Тиндюк та в.о. Одеського міського голови Олег Бриндак. Після завершення урочистих промов губернатор  вручив державні нагороди відомим мeшканцям регіону. 

На цьому заході єпископа Марка супроводжував секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін).