Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Травень » 9 » Єпископ Марк взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги.
22:41
Єпископ Марк взяв участь в урочистих заходах з нагоди Дня Перемоги.

З нагоди 69-ої річниці Великої Перемоги, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) з керівництвом міста та області взяв участь в покладанні квітів до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави.

Незважаючи на тривожну обстановку в місті і скасування більшості масових заходів, одесити все ж відзначають День Перемоги. 

Вранці  мешканці міста  прийшли до пам'ятника Невідомому матросу в парку ім.Т.Г. Шевченка, щоб вшанувати пам'ять загиблих у Велику Вітчизняну. Квіти почали нести ще з 9 ранку. О 10.00 розпочалася офіційна церемонія, в якій взяли участь губернатор Одеської області Ігор Палиця, виконуючий обов'язки Одеського міського Одеси Олег Бриндак, начальник Головного управління МВС України в Одеській області генерал-майор Іван Катеринчук, командуючий військ Південного оперативного командування генерал-лейтенант Анатолій Сиротенко, народні депутати Сергій Ківалов, Світлана Фабрикант та Геннадій Труханов, представники дипломатичного корпусу,громадських та ветеранських організацій.

Після покладання квітів урочистим маршем пройшла рота почесної варти. На церемонії не було ніяких прапорів, окрім прапорів Перемоги. За традицією в Одеській затоці були спущені на воду поминальні вінки в пам'ять про загиблих.