Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2014 » Листопад » 7 » Єпископ Марк взяв участь у засіданні Президії керівників районих ветеранських організацій.
02:03
Єпископ Марк взяв участь у засіданні Президії керівників районих ветеранських організацій.

На запрошення голови Одеської міської ради ветеранів Добровольського Вячеслава Авксентійовича, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь у засіданні Президії керівників районих ветеранських організацій м.Одеси та Одеської області. 

На засіданні була також присутня директор Департаменту праці та соціальної політики виконавчого комітету Одеської міської ради Китайська Олена Петрівна. 

На порядку денному було обговорення поточних проблемних питань районих ветеранських організацій.

З внутрішніми питаннями стосовно потреб учасників Великої Вітчизняної війни та й просто людей похилого віку, чималу увагу присутні  приділили новій категорії військових – учасникам АТО, а саме йшлося про можливу допомогу і підтримку, яку можуть надати ветеранські організації для реалізації антитерористичної операції.

Наприкінці засідання, за багаторічну активну співпрацю з ветеранськими організаціями, Вячеслав Авксентійович Добровольський вручив єпископу Марку та архімандриту Микиті  Пам'ятні відзнаки Одеського міського голови.