Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2015 » Травень » 9 » Єпископ Марк взяв участь у заходах з нагоди Дня Перемоги.
08:33
Єпископ Марк взяв участь у заходах з нагоди Дня Перемоги.

З нагоди святкування 70-річчя з Дня Перемоги, єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь у традиційному покладанні квітів  на Алеї Слави до підніжжя пам'ятника Невідомому матросу та до стели «Крила Перемоги» на площі 10 Квітня.

В урочистих заходах взяли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця, Одеський міський голова Геннадій Труханов, командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України Сергій Гайдук, керівництво районних адміністрацій, депутати, представники Збройних Сил України, правоохоронних органів, ветерани, духовенство, громадськість.

Урочистості розпочалися на Алеї Слави, де відбулася церемонія покладання вінків і квітів до підніжжя пам'ятника Невідомому матросу.

В пам'ять про загиблих моряків за традицією відбувся спуск вінків на воду в акваторії Одеського порту на траверсі пам'ятника Невідомому матросу.

Урочисте покладання квітів також відбулося до стели «Крила Перемоги» на площі 10 квітня. Після закінчення церемонії покладання перед присутніми виступили оркестри духової музики, які виконали пісні та марші воєнних років. У параді оркестрів взяли участь: Центр військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України, Одеський муніципальний театр духової музики ім. народного артиста України А. Саліка, а також концертний оркестр Військової академії міста Одеси.

Покладання традиційно супроводжувалися збройовим салютом.