Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Субота, 17.03.2018
Головна » 2015 » Травень » 19 » Єпископ Марк взяв участь у круглому столі.
11:27
Єпископ Марк взяв участь у круглому столі.

На запрошення громадської організації "Одесі-600", єпископ Одеський і Балтський Марк та секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) взяли участь у круглому столі на тему: "Повернення історичної пам'яті. Дослідження та популярізація історії Одеси та Одещини XV-XVIII cт. До 600-річчя писемної згадки Кочубіїва (Одеси)", який відбувся в Одеській обласній державній адміністрації.

У круглому столі  взяли участь заступник начальника управління культури і туризму Одеської обласної державної адміністрації Надія Яшан, директор департаменту культури і туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова, депутат Одеської міської ради Олександр Остапенко, доктор історичних наук, професор Тарас Гончарук, доктор філосовських наук Оксана Довгополова, заступник голови Одеської обласної організації Національної спілки художників України Сергій Савченко, краєзнавець, громадський діяч Олександр Степанченко, а також історики та науковці. 

Метою заходу було повернення історичної пам'яті - розширення історії Одеси на період з 1415 по 1794 р.р. Обговорення питань реацізації постанови Верховної Ради України про відзначення 600-річчя першої писемної згадки про Одесу.