Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

П`ятниця, 23.02.2018
Головна » 2014 » Вересень » 8 » Єпископ Марк взяв взяв участь у урочистому зібранні присвяченому початку нового навчального року в ХГЕУ.
22:46
Єпископ Марк взяв взяв участь у урочистому зібранні присвяченому початку нового навчального року в ХГЕУ.

На запрошення ректора ХГЕУ Савельєва Валерія Яковича, єпископ Одеський і Балтський Марк, секретар єпархії архімандрит Микита (Сировегін) та представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський були присутні на урочистому зібранні з нагоди початку нового навчального року в Християнському гуманітарно-економічному універсітеті м.Одеси.

На запрошення ректора Савельєва В.Я. в урочистому зібранні також взяли участь архієпископ Одесько-Аккерманської єпархії  Істино-Православної Церкви Єрмоген (Волін-Данилов), представник Одесько-Сімферопольської дієцезії Римо-Католицької Церкви каноник Юрій Нагорний, старший пресвітер Одеського обласного об'єднання Церков євангельських християн-баптистів  Михайло Анатолійович Пиштой, президент регіональної місії «Гедеон» Валерій Павлович Зленський та представники інших християнських конфесій Одеси. 

Перед початком зібрання усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять ректора ХГЕУ (1997-2014) Крижановського Ростислава Олександровича, трагічно загинувшого 24 липня 2014 року, рятуючи потопаючу дитину. 
      Після того,  як  хор ХГЕУ «Ave musica» урочисто виконав студентський гімн "Gaudeamus igitur", єпископ Одеський і Балтський Марк поздоровив  ректора, викладачів, співробітників та студентів універсітету з початком навчального року,  побажав першокурсникам Божої допомоги у навчанні та достойно виконувати волю Божу в сфері християнської освіти. 

Представник Одеської єпархії з міжконфесійних відносин та зі співпраці з вищими навчальними закладами кандидат богослів'я митрофорний протоієрей Сергій Вознесенський привітав Савельєва Валерія Яковича з обранням на посаду ректора ХГЕУ з  побажаннями  нових  творчих та наукових досягнень.