Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2014 » Квітень » 8 » Єпископ Марк відвідав Християнський гуманітарно-економічний університет.
11:33
Єпископ Марк відвідав Християнський гуманітарно-економічний університет.

Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) відвідав Християнський гуманітарно-економічний університет м.Одеси. 

З благословення Святійшого Патріарха Філарета, за великі досягнення у науковій діяльності, особистий внесок у справу зміцнення міжнаціонального та міжконфесіонального миру в Одесі, єпископ Марк вручив  ректору ХГЕУ, професору, доктору економічних наук, академіку Крижановському Ростиславу Олександровичу орден святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. 

Благословенням Святійшого Патріарха Філарета, за багаторічну правозахисну діяльність у сфері релігійної свободи, плідну співпрацю з Одесько-Балтським єпархіальним управлінням, єпископ Марк нагородив проректора ХГЕУ з зовнішніх зв'язків та правових питань, голову Одеського обласного відділення Всеукраїнської асоціації релігійної свободи Cавельєва Валерія Яковича орденом святих рівноапостольних Кирила і Мефодія. 

Єпископ Марк сердечно привітав академіка Ростислава Крижановського та Валерія Савельєва з високими нагородами, а присутньому на нагородженні професорсько-викладацькому складу університету побажав Божого благословення та нових досягнень у науково-викладацький діяльності. 

Проректор університету Валерій Савельєв подякував єпископу Марку за представлення до високих нагород та зауважив що ректорат ХГЕУ і надалі буде плідно співпрацювати та підтримувати усі добрі починання Одесько-Балтської єпархії УПЦ Київського Патріархату.