Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2015 » Листопад » 9 » Єпископ Марк привітав новообраного міського голову м.Теплодару.
19:49
Єпископ Марк привітав новообраного міського голову м.Теплодару.

Єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі благочинного Біляївського та Овідіопольського районів Одеської єпархії, настоятеля Свято-Успенського храму с.Мирне Біляївського району Одеської області протоієрея Василя Єдина наніс візит до Теплодарської  міської ради з нагоди обрання нового голови міста – Михайла Васильовича Жовніра.

Єпископ Марк сердечно привітав Михайла Васильовича з обранням, побажав Божого благословення у наполегливій праці, здоров’я, міцністі душевних і тілесних сил, достойних помічників та благословив на благу працю іконою Божої Матері " Семістрільна".  

В зустрічі також взяли участь заступник міського голови Олександр Іванович Мурашов та радник міського голови, ветеран АТО Олег Юрійович Панасюк. 

У цей же день єпископ Марк у супроводі протоієрея Василя Єдина відвідав сільську раду с.Мирне Біляївського району Одеської області, де привітав новообраного сільського голову Володимира Михайловича Мокрицького  та благословив його на благі труди іконою Пресвятої Богородиці "Остробрамська".