Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2013 » Грудень » 24 » Єпископ Марк привітав католиків Одеси з Різдвом Христовим.
13:05
Єпископ Марк привітав католиків Одеси з Різдвом Христовим.
На запрошення єпископа-ординарія Одесько-Сімферопольської дієцезії РКЦ Броніслава Бернацького, керуючий Одесько-Балтською єпархією єпископ Марк був присутній на урочистому богослужінні в кафедральному костьолі Успіння Пресвятої Богородиці м.Одеси з нагоди свята Різдва Христового. 

Разом з єпископом Броніславом Бернацьким богослужіння  звершував єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василь Івасюк. В костьолі також були присутні Генеральний консул Республіки Польща в Одесі  Йоанна Стжельчик та представник Міністерства закордонних справ України у Одеському регіоні Костянтин Ржепішевський. 

Наприкінці богослужіння єпископ Марк звернувся з вітальною промовою до єпископа-ординарія Броніслава Бернацького та багаточислених парафіян кафедрального костьолу.

Єпископ Броніслав Бернацький сердечно подякував єпископу Марку та супроводжуючим Його Преосвященство секретарю Одесько-Балтської єпархії архімандриту Микиті (Сировегіну) та представнику єпархії з міжконфесійних відносин, кандидату богослів'я протоієрею Сергію Вознесенському за присутність та вітання і запросив  гостей на святковий прийом який відбувся у резиденції єпископа-ординарія.