Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 21.03.2018
Головна » 2013 » Жовтень » 12 » Єпископ Марк прийняв участь у заходах з нагоди дня Українського козацтва.
00:24
Єпископ Марк прийняв участь у заходах з нагоди дня Українського козацтва.
Напередодні святкувань дня Українського козацтва, на запрошення першого заступника гетьмана Українського козацтва,верховного отамана Чорноморського козацького війська Петька Анатолія Івановича та головного отамана Соборного козацтва України "Січ" Майстеренко Віктора Захаровича, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархіального управління архімандрита Микити (Сировегіна), взяв участь у покладанні квітів до пам'ятника козацькому кошовому отаману Антону Головатому в Олександрівському сквері м.Одеси.
    Після покладання квітів, архіпастир очолив посвяту "молодих козаків" у "дійсні козаки". З усіх етапів посвяти «молодий козак» перш за все повинен підійти до священоначалія і засвідчити себе, як православного християнина, зі словами «служу Богові та Україні», а також, поцілувавши прапор та шаблю, козак повинен засвідчити себе, як майбутнього борця за волю України.
 
Преосвященний владика виголосив змістовне вітальне слово, у якому зазначив, що одним з  пріоритетних завдань сучасного козацтва, є всебічне виховання  молоді у дусі відродження лицарського духу та любові до України, готовності захищати її територіальну цілісність, що є дуже важливим для нашого суспільства на сьогоднішній день.

По завершенні заходу біля пам'ятника отаману Головатому, відбувся урочистий прийом в Одеській  обласній раді  Всеукраїнського об'єднання ветеранів, на якому генерал-отаман Петько А.І. вручив керуючому Одесько-Балтською єпархією епископу Марку орден Покрова Пресвятої Богородиці.