Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Середа, 24.01.2018
Головна » 2014 » Червень » 11 » Єпископ Марк освятив місце під побудову храму Вознесіння Господнього у смт.Саврань.
10:02
Єпископ Марк освятив місце під побудову храму Вознесіння Господнього у смт.Саврань.

На запрошення благочинного Савранського району ієрея Валерія Сосницького, єпископ Одеський і Балтський Марк у супроводі секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) прибув з архіпастирським візитом у Савранське благочиння.

Біля входу в храм святого великомученика Димитрія Солунського с.Бакша Савранського району Одеської області єпископа Марка зустрічали настоятель храму ієрей Валерій Сосницький, члени парафіяльної ради храму, представники районої та місцевої влади, козацьких товариств та мешканці села. 

У храмі єпископ Марк у співслужінні секретаря єпархії архімандрита Микити (Сировегіна) та настоятеля храму ієрея Валерія Сосницького звершив молебень з молитвою за Україну, звернувся до присутніх з повчальним словом та  розповів про святе життя святителя Луки архієпископа Кримського (+1961), пам'ять якого Церква вшановує в цей день.

За багаторічну благодійну допомогу храму святого великомученика Димитрія Солунського с.Бакша Савранського району,  єпископ Марк нагородив директора ТОВ "Нива" с. Йосипівка Савранського району Фіника Володимира Івановича та директора ТОВ "Авантаж" смт. Саврань  Дергачова Ігоря Володимировича  Благословенними грамотами.

Після молебну керуючий єпархією з духовенством у супроводі отаманів місцевих козацьких формувань вирушили у смт.Саврань, де єпископ Марк звершив чин освячення місця та наріжного каменя під побудову храму Вознесіння Господнього. 

Після освячення єпископ Марк подякував головному отаману Чорноморського козацького з'єднання  генерал-осавулу УК Михайлу Володимировичу Бровко за плідну співпрацю з Одесько-Балтською єпархією та підтримку парафій у Савранському та Балтському районах, привітав усіх з початком будівництва храму та закликав благодійників долучитись до богоугодної справи побудови нового храму.