Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Четвер, 22.02.2018
Головна » 2015 » Травень » 6 » Єпископ Марк освятив храм св.вмч.Георгія Побідоносця с.Настасіївка.
11:52
Єпископ Марк освятив храм св.вмч.Георгія Побідоносця с.Настасіївка.

В день памяті святого великомученика Георгія Побідоносця, на запрошення настоятеля ієрея Сергія Янчука, єпископ Одеський і Балтський Марк звершив чин освячення престолу та Божественну літургію в храмі святого великомученика Георгія Побідоносця с.Настасіївка Миколаївського району Одеської області. 

Першими на церковному подвір’ї архіпастиря зустріли члени парафіяльної ради храму, котрі привітали архієрея святковими віршами та за давнім українським звичаєм піднесли запашний коровай.

В притворі храму єпископа Марка зустрів настоятель храму ієрей Сергій Янчук, котрий привітав архієрея, підніс хрест та запросив очолити святкове богослужіння.

Перед початком Божественної літургії єпископ Марк звершив чин освячення престолу та храму.

Його Преосвященству співслужили секретар єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), благочинний Великомихайлівського, Ширяївського та Котовського районів Одеської єпархії митрофорний протоієрей Юрій Граблюк, благочинний Миколаївського району Одеської єпархії протоієрей Михайло Бубнюк, настоятель Свято-Миколаївського храму смт Миколаївка Одеської області протоієрей Віктор Дранчук, настоятель Архангело-Михайлівської парафії с.Ульянівка Миколаївського району Одеської області ієрей Віталій Лещенко та настоятель храму святого великомученика Георгія Побідоносця с.Настасіївка Миколаївського району Одеської області ієрей Сергій Янчук. 

У день свята, незважаючи на будній день, сільський храм був наповнений великою кількістю вірян. Особливо багато було дітей та молоді, котрі з нагоди свята приступили до Таїнства Святого Причастя.

На малому вході  єпископ Марк нагородив настоятеля храму ієрея Сергія Янчука першою богослужбовою нагородою - набедриником.

З благословення єпископа Марка, після запричасного стиха, із повчальним словом до присутніх парафіян звернувся благочинний Миколаївського району протоієрей Михайло Бубнюк, котрий розповів про житіє святого великомученика Георгія Побідоносця.

Після відпусту із словом до присутніх звернувся єпископ Марк. 

Архіпастир привітав усіх із знаменною подією – освяченням храму та закликав на всіх Боже благословення. 

Також, з нагоди свята, єпископ Марк привітав настоятеля храму ієрея Сергія Янчука  та подарував для храму на молитовну пам'ять різну ікону святителя Миколая Чудотворця. 

У свою чергу ієрей Сергій Янчук подякував архіпастирю за візит та очолене освячення храму і на знак спільної молитви підніс архієрею просфору.

За усердні та зразкові труди на благо храму, єпископ Марк нагородив Павла Георгійовича Коваля, Василя Георгійовича Коваля та іншіх благодійників Архіпастирськими Благословенними Грамотами. 

Єпископ Марк також привітав з днем ангела благочинного Великомихайлівського, Ширяївського та Котовського районів Одеської єпархії митрофорного протоієрея Юрія Граблюка, побажав йому міцного здравія та нових благодатних здобутків у пастирському служінні. 

Завершилося богослужіння проголошенням уставного многоліття.