Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Понеділок, 22.01.2018
Головна » 2014 » Січень » 27 » Єпископ Марк очолив засідання Єпархіальної Ради.
21:33
Єпископ Марк очолив засідання Єпархіальної Ради.
В Одесько-Балтському єпархіальному управлінні під головуванням єпископа Марка відбулося чергове засідання Єпархіальної Ради. 

В засіданні Єпархіальної Ради взяли участь: секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін), благочинний міста Одеси митрофорний протоієрей Михайло Кушнір, обласний благочинний протоієрей Віталій Сеник, представник єпархії з міжконфесійних відносин протоієрей Сергій Вознесенський та економ єпархії протоієрей Юрій Граблюк.

На початку засідання єпископ Марк коротко ознайомив присутніх  зі статистичними данними і з положенням справ в Одеської  єпархії.
 
Члени Ради розглянули важливі поточні питання життя Одеської єпархії: місіонерської та катехізаторської діяльності, дисциплінарного характеру і загального порядку здійснення треб на парафіях, особливу увагу було приділено духовному та морально-етичному вдосконаленню священнослужителів.

Під час засідання  обговорювалися кандидатури священнослужителів відносно призначення на посади керівників єпархіальних відділів, а також було заслухано інформацію про стан справ на парафіях в окремих благочиннях.