Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS

Вівторок, 23.01.2018
Головна » 2014 » Вересень » 1 » Єпископ Марк благословив початок навчального року у військово-морському ліцеї.
18:02
Єпископ Марк благословив початок навчального року у військово-морському ліцеї.

На запрошення начальника Військово-морського ліцею капітана 1-го рангу Ігоря Колежнюка, єпископ Одеський і Балтський Марк був присутній на відкритті оновленого  військово-морського ліцею, який був передислокований з Криму у зв'язку з окупацією півострова російськими військами.

На урочистому заході були присутні Одеський міський голова Геннадій Труханов, командувач ВМС України контр-адмірал Сергій Гайдук, командир Повітряного командування «Південь» генерал-лейтенант Павло Зуєв, голова асоціації  моряків-підводників ім. А. Маринеско м.Одеси та Одеської області капітан I рангу Сергій Липса, віце-мер Одеси Зінаїда Цвиринько та інші почесні гості. 

Єпископ Марк звернувся до ліцеїстів з напутнім словом, прочитав молитву, окропив першокурсників та їх батьків святою водою.

Урочиста церемонія відкриття відбулася на території колишнього військового училища. Гарна  будівля до останнього часу було в жалюгідному стані, особливо внутрішні приміщення, проте трохи більш ніж за місяць будівлю привели в порядок і відремонтували. 

В ході відкриття ліцею учні першого і другого курсів пройшли парадним маршем з прапором частини напереваги і заспівали державний гімн, після чого почалися заняття. Одне з них відвідав міський голова Геннадій Труханов, який провів урок. Мер розповів про свої армійські будні та побажав учням стати єдиним цілим, морським братством. 

Військово-морський ліцей існує вже п'ять років. За цей час було випущено 150 осіб, більшість з яких продовжило службу на кораблях ВМС.

На цьому заході єпископа Марка супроводжував секретар Одесько-Балтського єпархіального управління архімандрит Микита (Сировегін).